Kurumsal tanıtımın en büyük gücü PROMOEXPO açıldı

Dünyanın en büyük promosyon fuarlarından biri olan PROMOEXPO, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı. İhracatını artırmayı hedefleyen promosyon sektörünün en büyük gücü olan fuar, CNR Holding ve Promotürk Derneği işbirliği ile düzenleniyor. On binlerce ürünün sergilendiği fuarın binlerce sektör profesyonelini buluşturması bekleniyor.

Dünyanın en büyük üç promosyon ve hediyelik eşya fuarından biri olan PROMOEXPO – Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Promotürk Derneği’nin işbirliği organize edilen PROMOEXPO Fuarı’nın kapıları 9 Ekim’e kadar açık olacak. 35 yılı aşkın süredir sektörün yoğun ilgi gösterdiği fuar, Türkiye’de yaklaşık 4.5 milyar dolarlık pazar büyüklüğüne ulaşan promosyon ve hediyelik eşya sektörüne yeni ticaret fırsatları sağlayacak.

Geniş ürün yelpazesi bu fuarda sergileniyor

Fuarcılık sektörünün en çok ürün çeşidini barındıran ve yenilikçi akımları sergileyen PROMOEXPO, Türk promosyon ve hediyelik eşya sektörünün üretim kabiliyeti ve kalitesini, iç piyasanın yanı sıra özellikle yabancı alıcılar sayesinde çok sayıda ülkeye ulaştırıyor. Sektör için kurulan en büyük ticaret platformu olan fuarda, teknolojik ve inovatif promosyon ürünlerinin yanı sıra deri, tekstil ve dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri ve elektronik gereçler gibi sektöre ait on binlerce ürün sergileniyor.

En yenilikçi ürünler sergileniyor

Promosyon ve hediyelik eşya sektörünün 35 yıldır fuara yoğun ilgi gösterdiğine değinen CNR Holding Pazarlama Gurup Başkanı Mert Kaan Duman, “Fuarcılık sektörünün en çok ürün çeşidini barındıran ve yenilikçi akımları sergileyen PROMOEXPO, Türk promosyon ve hediyelik eşya sektörünün üretim kabiliyeti ve kalitesini, iç piyasanın yanı sıra özellikle yabancı alıcılar sayesinde çok sayıda ülkeye ulaştırıyor” dedi.

Promotürk Derneği Başkanı Dr. Abdullah Gürz, “ Yaklaşık 1 buçuk yıldır bu fuara hasret kaldık. Bu dönemde sanal fuarlara katıldık, on dakikada bitirdik. PROMOEXPO fuarının gerçekliğini ve önemini bir kez daha anlamış olduk. Hiçbir şey ürünlere dokunmak kadar değerli değil. Bu vesile ile katılımcısından ziyaretçisine, yönetiminden güvenlik görevlisine kadar fuara desteğini ve emeğini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Fuarın tüm katılımcılarımız için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha iyi bir kullanıcı eneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Sitemize göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş sayılırsınız.