Ödüllü Tasarım Yarışması

Promosyon Ürünleri Sektörüne Yeni Bir Soluk ve Uzun Bekleyişin Ardından Geliyor!

Uzun yıllar sonra tekrar düzenlenen bu ödüllü tasarım yarışması, promosyon ürünleri sektörüne taze bir perspektif kazandırmayı amaçlıyor. Promotürk Derneği olarak, sektördeki yaratıcı potansiyeli canlandırmak ve geleceği şekillendirecek tasarım yeteneklerini desteklemek adına bu özel etkinliği sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yarışmamız, Endüstri Ürünleri Tasarımı alanında eğitim almış gençleri, tasarıma gönül vermiş yaratıcı zekaları ve mühendislik eğitimi almış tasarımcıları kucaklıyor. Bu yarışma, promosyon ürünleri dünyasına yeni bir soluk getirecek tasarım konseptlerini ve çığır açan fikirleri bekliyor.

Üretilebilecek en iyi üç tasarım, Promotürk üyesi üreticiler tarafından hayata geçirilecek ve tasarım sahiplerinin adına gurur kaynağı birer patent olarak tescillenecektir. Yarışma konuları, Promotürk web sitesinde ilgili başlık altında yayınlanacaktır.
  • Son Başvuru Tarihi 20 Eylül 2023 Çarşamba
  • Kazanan tasarımlar 22 Eylül 2023 Cuma Günü saat 17:00’de Promotürk Derneği ve Promosyon Show Fuarı yarışma sayfasında duyurulacaktır.
  • Kazanan tasarımların ödülleri 27 Eylül 2023 Çarşamba Günü 35.Promosyon Show Fuarı’nın açılışında ödül töreniyle dağıtılacak ve yarışmaya katılan tüm sunumlar fuar salonunda fuar süresince sergilenecektir.
  • Tasarımcılar, fuar sürecince fuar alanında sanayicilerle tanışıp sunum yapma olanağına sahip olacaklardır.

Tasarım Yarışması ve Sergisinin Türk Tasarımcıların yanı sıra yabancı tasarımcılarında fuarımıza ilgisini çekecek bir cazibe yaratacağı da şüphesizdir.

Uzun bekleyişin ardından gelen bu yarışma, sektöre taze bir soluk getirme ve geleceğin tasarım vizyonunu şekillendirmeye olan inancımızı yansıtmaktadır.

Sizleri de bu coşkuya katılmaya davet ediyoruz.

TASARIM YARIŞMASI SUNUM DOSYASI

YARIŞMA ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ


Promotürk Derneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha iyi bir kullanıcı eneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Sitemize göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş sayılırsınız.