PSI ve Remadays Fuarını Ziyaret Etmek İsteyen Üyelerimizin Dikkatine!

Promotürk derneği olarak 11-13 Ocak 2022 tarihinde Düsseldorf Almanyada ve 13-16 Şubat 2022 tarihinde Varşova Polonya da düzenlenecek olan promosyon fuarlarına ziyaret ve katılım planlıyoruz. Fuarları ziyaret etmeyi düşünen üyelerimiz ulaşım ve konaklama masraflarının %70 ini pazar araştırma destekleri kapsamında Ticaret bakanlığının ilgili desteklerinden faydalanarak talep edebilirler detaylı bilgi ve belgelere ( https://ticaret.gov.tr/destekler/ihracat-destekleri/teblig-bazinda-destek-mevzuati/2011-1-sayili-pazar-arastirmasi-ve-pazara-giris-destegi-hakkinda-teblig/yurt-disi-pazar-arastirmasi-destegi ) sayfasından ulaşabilirsiniz.

Promotürk olarak PSI fuarında partner dernek olmamızdan dolayı tüm üyelerimiz bilet satınalma sayfasından ( https://shop.psi-messe.com/Reed/PSIDE22/Register ) PSI22-promoturk kodunu girerek ücretsiz giriş bileti alma hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha iyi bir kullanıcı eneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Sitemize göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş sayılırsınız.