Belgeler

Anasayfa Belgeler

Belgeler

PROMOTURK DERNEĞİ | TÜZÜK

PROMOTURK DERNEĞİ | TÜZÜK

Tüzük

Promoturk Derneği, 22 Mayıs 1995 yılında promosyon ve tanıtım ürünleri imalat ve satış sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplamak ve güç birliği sağlamak üzere kurulmuştur.

 

Kuruluş aşamasında adı EPİD olan derneğin ünvanı 4.Genel Kurulda alınan karar gereğince; “Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği“ PROMODER olarak değiştirildi. 2002 yılında ise derneğin adı PROMOTÜRK olarak değişti.

 

20 yıldır faaliyet gösteren derneğimiz ticaretin ve son yıllarda siyasetin vazgeçilmezi, reklam ve promosyon ürünleri üreticileri ve satıcılarının bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Üyelerimizin iç ve dış pazarlarda yaratılacak aktif ticaret ortamından en üst düzeyde yararlanabilmesi nihai hedefimizdir.

 

PROMOTURK DERNEĞİ | ÜYELİK

Üyelik

Promotürk, Avrupa Promosyon Dernekleri Birliği EPPA’nın üyesidir. Kısa sayılabilecek bir zaman diliminde sektörel bir dernek olma yolunda olumlu adımlar atan derneğimiz üst standarttaki ürünleri ile sektörümüzü oluşturan firmalarımızın gerek ulusal, gerekse Uluslar arası alanda temsilciliğini başarıyla sürdürmektedir.

 

Üyeliklerle güçlenen derneğimiz bünyesindeki şirketlerin, markalaşma sürecinde ve sınırsız seçim hakkı olan pazarlama dünyasında yerlerini almaları açısından sektörü yakinen takip ediyor. İki ayda bir çıkan Promotürk dergisiyle sektörün nabzını elinde tutmakta ve bilgilenme çağında yenilikleri duyurmaya devam ediyor. Elbet ki teknolojinin gerisinde kalmak istemeyen derneğimiz sosyal medya’da da güçlenmek amacıyla çalışmalarını halihazırda sürdürüyor.

PROMOTURK DERNEĞİ | TÜZÜK
PROMOTURK DERNEĞİ | TÜZÜK

PROMOTURK DERNEĞİ | BANKA HESAP BİLGİLERİ

Banka Hesap Bilgileri

Gerek yurtiçi yurtdışı fuarlara katılım olsun; gerekse Kosgeb gibi kurumlarla üyelerini buluşturarak hibelerden yararlanmasını sağlamak olsun, Promotürk, sürdürülebilir bir çalışma içine girerek üyelerinin markalaşmasında ve gelişmesinde etkin rol oynamak adına çalışmalarını devam ettiriyor.

 

Reklam bilinci yerleşmiş, kurumsallaşma sürecinde önemli mesafe kat etmiş firmalar için promosyon pazarlama faaliyetleri artık bütünün artık bir parçasıdır ve vazgeçilemezdir.

Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız...